Yüksek hacimli iş akışı için olağanüstü hız, kalite ve değer Son olarak, daha az daha-için yapalım bir renk üretim-sınıf sistemi. RICOH ® Pro C651EX, üstün 4800 dpi görüntü kalitesi, gelişmiş ortam kullanımı, ve en zorlu ve benzersiz baskı işleri için inanılmaz bir değer sunar devrimci renkli üretim sisteminin tanıtılması. Bu güçlü ve çok yönlü üretim yazıcısı her şeyi bir sisteme ihtiyacımız var ticari ve içi baskı merkezleri için idealdir. Bu üstün kalitede renkli çıktı, inanılmaz verimlilik, yüksek çalışma süresi ve doküman iş akışı geliştirmek ve işinizi büyütmenize yardımcı olmak için uygun satır içi sonlandırma seçenekleri sunar.

• Yüksek çözünürlük elde kullanılabilir-1200 x 4800 dpi-ile devrimci Dikey Cavity Yüzey yayan Lazer (VCSEL) teknolojisi. 40-ışını VCSEL lazer net metin ve daha düzgün grafikler, iş sonra iş için sıkı kayıt ve daha doğru dolgu sunar. • Sürekli paralel kalibrasyon ile son ilk baskı tutarlı, güvenilir bir görüntü kalitesi sunuyor. Aktarma kayışı monitör CMYK değerlerine Sensörler ve daha doğru, güvenilir renk çıkışı için anında renk yoğunluğunu yeniden kalibre.

• Çift taraflı belgelerin doğruluğunu sağlamak için hassas önden arkaya kayıt kontrolü kullanır.VCSEL teknolojisi kağıt genişleme ve daralma tanımlar ve sonlu ayarlamalar için görüntüyü otomatik olarak hizalar.

• PxP toner ve yağsız eritme teknolojileri ile yüzeylere çok çeşitli parlak görüntüler geliştirin. Küçük, düşük erime noktası ile tek tip toner parçacıkları sınırsız olanaklar için, kalın dokulu ve kaplamalı hisse senetleri üzerinde yapışma geliştirmek.

 

 SİYAH BEYAZ
A4- A3 80GR-160gr Kağıda
A4- A3 90GR-115gr Aydıngere
A4- A3 100micron Asetata
A4 80 Gr Renkli Kağıda
A4- A3 Sticker( Yapışkanlı Kuşe Kağıda)
A4- A3 Şeffaf Sticker( Yapışkanlı Asetata)

RENKLİ ÇIKIŞ & FOTOKOPİ
A4- A3 100GR-300Gr. Kağıda
A4- A3 90GR-115gr Aydıngere
A4- A3 100 Laser Asetata
A4- A3 Sticker( Yapışkanlı Kuşe Kağıda Cd, Etiket)
A4- A3 Şeffaf Sticker( Yapışkanlı Laser Asetata)
A4- A3 Kuşe Kağıda 200 Gr
A4- A3 Grenli(Dokulu) kağıda 300gr ( Kartvizit-Davetiye)
A4- A3 Glossy Photo Paper Baskı (220 gr Vesikalık Foto Vs.)