Oluşum Kırtasiye, kırtasiye sektöründeki faaliyetine ilk olarak 1999 yılında kırtasiye ve sarf  malzemeleri satışı ile başlamıştır.  2006 yılına gelindiğinde dijital çözümlerin üretilmesi için Dijital baskı parkurunu da katarak Profesyonel iş yaşamının getirmiş olduğu talepleri eksiksiz yerine getirmeye devam ediyoruz.

Kesintisiz hizmetin yanı sıra koşulsuz müşteri memnuniyeti üzerine kurulu şirket politikamızı ise profesyonelleşmiş personelimiz ile yerine getiriyoruz. ulaşabilirlik anlamında daha merkezi bir yer olan Ceyhun Atıf Kansu'daki yerimize taşınarak. Sarf malzeme ve diğer Dijital ihtiyaçlara daha kısa zaman dilimlerinde cevap veriyoruz.

Oluşum kırtasiye Bünyesinde CANON , XEROX , RICOH, ve OCE gibi dünyanın önde gelen dijital çözüm markalarından oluşan makine parkurumuzla , dijital dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek portföyümüzdeki firmalarımıza kısa zamanda birçok alanda hizmet verebilmenin onurunu yaşıyoruz

Oluşum kırtasiye genç ve dinamik personel yapısını yılların tecrübesi ile birleştirerek, Sarf malzeme ve dijital çözümlerde Ankara'nın sayılı Kırtasiye ve dijital çıkış merkezi haline gelmiştir.

Şirket vizyonu olarak Kırtasiye Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, yeniliklere açık, ve marka çeşitliliğine önem veren kurumsal yapıya sahiptir.

Oluşum Kırtasiye Müşteri ilişkilerinde uzun vadede güvene dayalı bir politika izler. Fiyat politikası ve ürün kalitesini tamamını müşteri memnuniyeti üzerine kurgular..

Doğru Oluşumlar Doğru İnsanlarla Olur